templatemo header
templatemo header
 facebook
templatemo twitter
templatemo googleplus
ACREls Pagesos
Associació Cultural i Recreativa
Les Activitats
participa a totes les activitas que fem durant lany



i no et perdir res!!!

informat dels preus amb descomtes per a socis





templatemo work
Sobre nosaltres
Qui som?

En base a la Llei 19/2014, del 29 de desembre, de transparència, accés a la informació pública i bon govern Actualment l'Associació esta formada per els seguents organs de govern:

Nom Carrec Correu
Marc Vives Bonet President marcvives@elspagesos.cat
J.Antoni Boldú Pelegri Vicepresident joanantoniboldu@elspagesos.cat
Sergi Fita Sanchez Secretari sfita@elspagesos.cat
Dolors Sansa Calvet Tresorera dolorssansa@elspagesos.cat
Salvador Solsona Vocal ssolsolsona@elspagesos.cat
Josep Valls Miguel Vocal josepvalls@elspagesos.cat
Pau Sumalla Raimat Vocal pausumalla@elspagesos.cat
Itziar Ugartechea Escofet Vocal iugartechea@elspagesos.cat